Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Perła księżniczki - tampony

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 176,40 zł 176.40
Cena w innych sklepach: 176,40 zł
ilość szt.
Zyskujesz 170 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: Fohow
Kod produktu: fohowDAC8-8548C

Opis

Таmpony Gui Fei Bao


Perła księżniczki


 


W opakowaniu znajduję się 6 sztuk tamponówPodstawowe składniki:
Ekstrakt z nasion Smoczego drzewa, korzeń rabarbaru, Pseudocydonia chińska, akacja katechu, krokosz barwierski, palony ałun, sofora chińska, borneol, gircha japońska, boraks i inne rzadkie komponenty roślinne Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.


Ekstrakt z nasion Smoczego drzewa inaczej zwane –draco- jest od dawna stosowana w medycynie chińskiej, jak i ma praktyczne zastosowanie. Jest on stosowany jako maść do wspomagania gojenia i zatrzymywania krwawienia, wewnętrznie wspomaga w leczeniu bólów w klatce piersiowej. Leczy wewnętrzne urazy po porodzie, reguluje nieprawidłowości krwawienia miesiączkowego. Jest uważany za zioło ochrony oczyszczania i energii.
Był również znanym źródłem lakieru stosowanego przez lutników włoskich skrzypiec.


Aż trudno uwierzyć, że prawie do końca XVIII wieku popularny rabarbar był przedmiotem działań specjalnej komisji zapewniającej monopol na handel nim Chinom i Rosji.
Korzeń rzewienia może być podawany zarówno w niedokwaśności z wszelkimi jej następstwami: brakiem łaknienia, wzdęciami, bólami brzucha i trudnościami w przyswajaniu pokarmu; lub w większych dawkach w osłabieniu ruchów robaczkowych jelita grubego, przewlekłych zaparciach i otyłości. W połączeniu ze środkami rozkurczającymi może być stosowany jako środek przeczyszczający po zabiegach chirurgicznych. Poza tym korzeń rabarbaru ma właściwości bakteriobójcze i ściągające.

Działanie i zastosowanie: Kora akacji ma działanie przeciwzapalne i ściągające, w związku z czym odwarów z niej używa się zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Używa się jej w leczeniu: biegunek oraz pomocniczo nieżytów żołądka i jelit, chorób skóry, stanów zapalnych gardła, jamy ustnej i dziąseł, leczenia nadmiernej potliwości stóp, do nasiadówek przy wypadających żylakach odbytu, do przemywania oparzeń, oraz do kąpieli w przypadkach rozmaitych schorzeń skórnych – krost, wyprysków, egzem, grzybicy. Pomocniczo natomiast w leczeniu reumatyzmu oraz wyczerpania fizycznego i psychicznego.

W krokoszu barwierskim obecne są glikozydy kwercetyny i luteoliny, witamina E (tokoferole) i alkohole trójterpenowe (heianol). Olejek eteryczny krokoszu zawiera alfa-cedren, beta-farnezen, kariofilen, terpinen-4-ol, verbenon, cynamonian metylu, gamma-kadinen, kumulen i in. Kartamina jest barwnikiem nierozpuszczalnym w wodzie, dobrze rozpuszczalnym w alkoholach.Nasiona krokoszu zawierają 32-40% tłuszczów i 11-17% białek.Z krokosza pozyskiwany jest do celów leczniczych cały kwiat (łącznie z kwiatami języczkowymi, czyli popularnie określanymi jako płatki). Cenny jest także olej krokoszowy – Oleum Carthami (Safflower Oil), bogaty w witaminę F, E (310 ppm), kwas linolowy (70%), linolenowy (10%) i fitosterole. Zarówno wyciągi wodne, wodno-alkoholowe, jak i olej krokoszowy obniżają poziom glukozy, LDL i cholesterolu we krwi, działając przeciwmiażdżycowo i przeciwcukrzycowo. Wyciągi alkoholowe i wodno-alkoholowe z krokosza wzmagają skurcze macicy i pobudzają miesiączkowanie. Składniki krokoszowe hamują stany zapalne skóry i układowe. Regulują wypróżnienia, wzmagają wydzielanie potu i diurezę. W większych dawkach może działać rozwalniająco, zwłaszcza olej krokoszowy.Olej krokoszowy zastosowany na skórę działa zmiękczająco.


Drzewo dość podobne do robinii akacjowej. Wbrew nazwie gatunkowej pochodzi z Chin i Korei. Jest bardzo wartościowym drzewem do wysadzania w miastach. Jest odporna na klimat miejski, zasolenie gleby i zanieczyszczenie powietrza. Dobrze znosi gorące i suche powietrze. Wymaga jedynie miejsc słonecznych. Za młodu jest wrażliwa na mrozy. Kwitnie bardzo obficie jako jedno z ostatnich drzew naszego klimatu na przełomie lipca i sierpnia i z tego powodu jest także cenna dla pszczelarstwa. W przypadku drzew rozmnażanych z siewu kwiaty są zawiązywane jednak dopiero w starszym wieku. Kwiaty pachnące. Cięta na wiosnę silnie płacze.


Swojego czasu, kamyk po goleniu, czyli bryłka ałunu, była szeroko używana, by błyskawicznie zatamować drobne krwawienia z ranek po zacięciach przy goleniu. Ałun znany był w lecznictwie po nazwami: Alumen crudum (ałun surowy, nieoczyszczony) – podawany zewnętrznie i wewnętrznie oraz Alumen ustum (ałun palony) – słabiej rozpuszczalny w wodzie, stosowany głównie zewnętrznie. Jest kruchy, łatwo rozpuszcza się w wodzie. Często zawiera domieszki sodu, manganu, żelaza, amonu. Jest minerałem pospolitym i szeroko rozpowszechnionym. Hipoalergiczny, bezzapachowy, działa ściągająco i bakteriobójczo. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Pomaga również usunąć symptomy opryszczki wargowej oraz trądziku. Naturalny dezodorant: wytwarza na skórze takie środowisko, które uniemożliwia rozwój bakterii.

Trzy formy Borrneol zostały wymienione w Bencao Gangmu : aifen (sypkich borneol), surowy produkt aipian (wyrafinowanej substancji, obecnie znany jako bingpian ) i aiy u, produkt uboczny destylacji. Materiał uzyskany z Blumea uprawiane w południowej części Chin, głównie Hainan Island (w pobliżu Canton), lub z importowanych materiałów (z Borneo w Indonezji) pochodzących zDryobalanops . Borneol pierwotnie był używany jako wiatropędny zmniejszyć gorączkę i złagodzić cierpienie pokarmowego. Mówiono też, w celu zahamowania robaków. Kolejna nazwa nadana borneol byłlongnaoxiang (zapach kamfory smoka), odnosząc się do alchemicznej aplikacji (termin " nao "oznacza również mózgu).Dzisiaj borneol jest sklasyfikowany jako środek do otwarcia zablokowanych otworów, i jest opisany jako ostry, gorzki, inieco zimno. Wskazana jest ciężka niedrożność otworów (które mogą być przyczyną śpiączki lub drgawek chorób), dla zespołów ciepła i bólu. Choć nie często wymieniane jako przydatne do tego celu, borneol jest wspólnym oprócz leczenia chorób płuc w nowoczesnej praktyce klinicznej. Jest również stosowany miejscowo (zazwyczaj z innymi substancjami) dla szerokiej gamy warunków, głównie obrzęk gardła, owrzodzenia jamy ustnej, infekcje ucha, erozji szyjki macicy, łuszczyca, czyraki, bólu i chorób oczu.


Borkas naturalny występuje wyłącznie w skałach osadowych. Krystalizuje z wód słonych jezior boranowych jako produkt ich odparowania. Tworzy się w klimacie pustynnym (gorącym i suchym). Występuje w Tybecie– okolice Lhassy (rejon jezior Łob-Nor i Tengri-Nor). Stosowany jest w kosmetyce oraz w lecznictwie (np. przeciw kandydozie pochwy) Choroba ta umiejscawia się najczęściej w pochwie, sromie, przewodzie pokarmowym, jamie ustnej (np. jako zajady lub zapalenie języka). W przypadku zajęcia narządów płciowych kobiet, charakterystyczne objawy choroby to: obrzęk, zaczerwienienie błon śluzowych i ropne upławy. Przy pożyciu płciowym mężczyzna zostaje zakażony. Objawy drożdżycy mężczyzn to: podrażnienie i stan zapalny żołędzia i wewnętrznej powierzchni napletka ze świądem i pieczeniem. U dzieci występuje często pod postacią pleśniawek. Drożdżyca pochwy i przewodu pokarmowego jest najczęściej skutkiem ubocznym długotrwałej antybiotykoterapii, lub osłabieniem układu odpornościowego spowodowanym np. białaczką lub AIDS.
Tamponowe perły dla kobiet.

Zespół specjalistów kompanii Feniks przeprowadził wszechstronne badania sekretnej receptury "pereł oczyszczających łono" z pałacu cesarskiego. Wszechstronnie wykorzystując przy tym współczesne naukowe metody ekstrahowania i najnowsze biotechnologie. W efekcie końcowym uczeni opracowali unikatowy, najskuteczniejszy środek, zdolny do tego, aby uczynić wszystkie kobiety szczęśliwymi (jak również ich mężów!). Nowy oryginalny produkt o działaniu uzdrawiającym - tamponowane kapsułki Perła Księżniczki FOHOW.


Zasada działania: działanie tamponowych kapsułek Perła Księżniczki FOHOW jest zgodne z podstawowymi mechanizmami środków tradycyjnej medycyny chińskiej, gdzie za pośrednictwem ukierunkowanej terapii na ogniska bezpośrednich stanów chorobowych pochwy, otwierane są meridiany - główny regulator przedni i główny regulator tylny, normalizowana jest równowaga Yin - Yang, oczyszczany jest organizm i usuwane są z niego toksyny, oczyszczana jest krew (co normalizuje funkcje śledziony), regenerowane (odbudowywane) są komórki i usuwane procesy gnilne.

Zastosowanie: stosować przy specyficznym zapachu z pochwy, przy upławach z krwistą wydzieliną, przy wzrostowym i rzęsistkowym zapachu pochwy, przy grzybiczym zapaleniu pochwy, przy zapaleniu jamy miednicy, przy zapaleniu przydatków macicy, świerzbiączce sromu, nadżerce szyjki macicy, mięśniaku macicy, torbieli na jajniku, polipie na szyjce macicy, zaburzeniach menstruacji i bolesnych menstruacjach, krwotoku poporodowym, zatrzymaniu odchodów porodowych oraz przy plamach pigmentowych i wągrach.
Tamponowe kapsułki posiadają właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne, oraz przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, obniżające gorączkę; oczyszczają ze złogów i usuwają toksyny, zwężają pochwę i macicę, zachowują barwę, przywracają "młode lata"

Pięć właściwości produktu.

1. Autodiagnostyka:
zastosowanie 1-ej kapsułki produktu Perła Księżniczki FOHOW pozwala stwierdzić czy występuje choroba ginekologiczna.
2. Samooczyszczenia:
użycie 1-ej kapsułki produktu Perła Księżniczki FOHOW przyczynia się do oczyszczenia jamy macicy z toksyn i zanieczyszczeń.
3. Autoterapia:
działa jako terapia wspomagająca przy mięśniaku macicy, nadżerce szyjki macicy, przy cystach jajnika oraz przy różnych stanach zapalnych narządów kobiecych.
4. Odmłodzenie:
szybko wspomaga poprawę stanu zabarwienia (zażółcenia) skóry twarzy, pomaga przy pociemniałej barwie i zmatowiałym wyglądzie skóry twarzy, przy plamach pigmentacyjnych, przy suchej skórze, zmarszczkach i innych objawach.
5. Profilaktyka:
stosować przynajmniej raz w miesiącu, jest to skuteczna profilaktyka chorób ginekologicznych. Produkt pomaga także w zwężeniu pochwy poprawiając napięcie pochwy.

Siedem leczniczych funkcji produktu.

1. Oczyszczenie: skuteczna profilaktyka i szybko wspomagająca terapia przy zapaleniu pochwy, nadżerce szyjki macicy, wypadaniu macicy, specyficznym zapachu przy upławach, zapaleniu jamy macicy, zapaleniu przydatków, mięśniaku macicy, oraz terapia chorób ginekologicznych wywołanych infekcjami grzybiczymi.

2. Oczyszczanie macicy ze złogów i toksyn: przy pomocy unikatowej adsorpcyjnej metody detoksykacji, zupełnie jak miniaturowym odkurzaczem szybko usuwane są okresowo gromadzące się w obrębie kobiecych narządów płciowych fragmenty obumarłych tkanek, resztki krwi menstruacyjnej, powstałych toksyn i
innych pozostałości w łonie kobiety; usuwany jest również nieprzyjemny specyficzny zapach, usuwane jest źródło infekcji grzybiczych, stymulowana jest przemiana materii, aktywizowane wytwarzanie komórek pnia, stymulowane wytwarzanie hormonów żeńskich, przywracane są normalne fizjologiczne funkcje organów reprodukcyjnych.

3. Regeneracja: równocześnie z wyeliminowaniem nadżerki i ropnych materii, odbudowuje również martwicze komórki, stymuluje wydzielanie gruczołów; regeneruje, reguluje, wyrównuje i nawilża nierównomierności w tkankach szyjki macicy i pochwy, przywraca sprężystość i wrażliwość pochwy, pomaga w kurczeniu się macicy po porodzie, odbudowuje uszkodzone drogi rodne oraz całkowicie odbudowuje i utrzymuje zdrową mikroflorę środowiska wewnętrznego organów.

4. Spowalnia starzenie: odbudowuje obumarłe komórki, stymuluje wydzielanie, regeneruje jamę macicy i pochwy, sprzyja kurczeniu się pochwy, zwiększa wrażliwość, poprawia pożądanie seksualne, jak gdyby przywraca stan dziewictwa dzięki czemu poprawia jakość życia płciowego. Pomaga odsunąć w czasie objawy klimakteryczne, usuwa suchość pochwy i brak pociągu płciowego, likwiduje drażliwości i inne symptomy.

5. Efekt kosmetyczny: poprawia i odbudowuje normalne fizjologiczne funkcje żeńskich organów płciowych, poprawia krwioobieg i aktywizuje komórki odpornościowe, reguluje działanie gruczołów wydzielania wewnętrznego, usuwa i odbarwia plamy pigmentowe, dokładnie wybiela skórę i czyni ją żywą i rumianą, zmniejsza zmarszczki, dlatego dodaje kobiecie nieprzemijającego czaru.

6. Uzdrawianie: tamponowe kapsułki Perła Księżniczki FOHOW stosowane są w charakterze terapii wspomagającej w chorobach oraz w charakterze profilaktyki chorób. Po zakończeniu menstruacji użycie 1-2 kapsułek będzie sprzyjać procesowi normalizacji
przemiany materii, wybawi od chorób ginekologicznych, zapewnia zdrową energię życiową.

7. Przy bezpłodności: tamponowe kapsułki Perła Księżniczki FOHOW wykazują efekt regulujący i działanie torujące przy bezpłodności spowodowane niedrożnością jajowodów oraz utratą równowagi kwasowo-zasadowej środowiska wewnętrznego pochwy.

Nowa koncepcja kosmetyczna.
Zgodnie z teorią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, 12 głównych meridianów skierowanych ku górze w kierunku twarzy nawilżających skórę i nadających jej blask,
Oraz dodatkowych 8 "cudownych" meridianów, jak również organy wewnętrzne, przez które przepływa krew i Chi, są za sobą ściśle powiązane.
Przy zaburzeniach wewnętrznych powstaje niewydolność wątroby i nerek, rozstrój żołądka i jelit, twarz traci swą barwę, znika blask, skóra zaczyna się szybko starzeć, pojawiają się plamy pigmentowe, pryszcze, wągry i inne zmiany patologiczne, skóra twarzy traci wilgoć i ukrwienie, szkodliwa Chi i toksyny wywołują ostudę. Kapsułki Perła Księżniczki FOHOW umieszczone w łonie kobiety (w którym spotyka się pięć meridianów głównych narządów organizmu kobiecego), skutecznie udrażniają kanały meridianowe, regulują skład krwi, równoważą Yin - Yang w organizmie, regulują system wydzielania wewnętrznego - co łącznie daje wielki efekt kosmetyczny.
Układ płciowy aktywnie uczestniczy w oczyszczaniu organizmu z toksyn, co tworzy dualizm we współczesnej medycynie. Kapsułki Perła Księżniczki FOHOW - jedna z unikatowych metod detoksykacji, to najbardziej jaskrawy przykład idealnego wdrożenia nowoczesnej myśli kosmetologicznej. Dlatego tak skutecznie i po mistrzowsku, usuwając toksyny z organizmu kobiecego, rozwiązywany jest problem autonomicznego oczyszczania żeńskiego układu płciowego z toksyn.
Kapsułki Perła Księżniczki FOHOW stały się prawdziwą sensacją w świecie ginekologii i kosmetyki leczniczej.

Sposób użycia:
1. Otworzyć za foliowany pakiecik, sprawdzić stan opakowania i obecność wiązadełka na kulkach.
2. Umyć i osuszyć pochwę. Przy pomocy jednorazowych higienicznych rękawiczek umieścić tamponowaną kapsułkę w pochwie, koniec nitki pozostawić na zewnątrz.
3. Pozostawić kapsułkę wewnątrz, zmieniać, co trzy dni; podczas usuwania lekko pociągnąć za nitkę, umyć pochwę i srom.
4. Każdorazowo jedna kapsułka, cykl uzdrawiający - 6 kapsułek.

Uwagi:
1. Do użytku zewnętrznego!
2. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i dziewice.
3. Podczas menstruacji oraz w okresie karmienia piersią przerwać stosowanie.
4. Ostrożnie stosować po aborcji oraz w wypadku reakcji alergicznych organizmu.
5. Produkt nie jest lekarstwem.


Perła księżniczki


Skład: 
Resina Draconis, Rheum officinale Baill., Cnidii Fructus, Sophora flavescens, borneol, Carthamus tinctorius, Chinense Golden Larch Bark, ałun k

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Produkt dnia
Dictamus
Dictamus
17,54 zł
szt.
STOP AUTODESTRUKCJI Zbigniew Bryła
STOP AUTODESTRUKCJI Zbigniew Bryła
29,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl